Iran - Mashhad
Moalem 19
asapayam@gmail.com
ir_amibroker@
Follow Us

دسترسی لحظه ای(بورس، رمزارز) بر بستر آمی بروکر

پشتیبانی: 985136050243+

معرفی آمی بروکر و آسافید

نرم افزار  Amibroker را می توان یک از قدرتمندترین نرم افزارهای تحلیل تکنیکال دانست که در زمینه بورس ایران و بازار های جهانی از جمله فارکس و ارزهای دیجیتال بسیار کاربردی است.

یکی از خصوصیات نرم افزار  Amibroker در اختیار قرار دادن امکانات تحلیلی و آنالیز  به فعالان بازار های مالی  می باشد  که باعث افزایش توان تحلیل  و تسریع در جستجوی   نماد مورد نظر(فیلتر نویسی استراتژی شخصی)  می گردد  . تحلیل گر با توجه به استراتژی شخصی که برای خود طراحی نمومده می تواند فقط با کلیک  کردن به صورت آنی روش معاملاتی خود را بروی همه نمادها اعمال  و خروجی خود را دریافت نماید یا  استراتژی معاملاتی خود را در بازهای زمانی خاص مورد آزمایش(BackTesting) قرار داده تا از میزان موفقیت و ناکارمدی آن  آگاه گردد . طراحی این نرم افزار به گونه ای بوده که  شما با  بدون دانش برنامه نویسی به راحتی می توانید همه جنبه های  تحلیلی هر نماد حتی  بعد بنیادی نیز در  استراتژیِ خود پیاده سازی نمایید.

از جمله مزایای این نرم افزار را می توان به شرح ذیل نام برد :

  • امکان ساخت اندیکاتور و سیستم معاملات شخصی خود 
  • این نرم افزار از قابلیت های گرافیکی بالایی برخوردار بوده و به واسطه این قابلیت تریدرها قادر به مشاهده نمودارها به شکل های متفاوت ، در پنجره های کنار هم و با رنگ های متنوع خواهند بود.
  • قابلیت اسکن کردن سهام و ارزها (می توان در کمترین زمان  با استراتژی  خاص  یا شخصی خود  نمادها را مورد بررسی قرار داد .)
  • امکان بک تست گرفتن از استراتژی شخصی.
  • سریع و روان بودن در اجرا و تحلیل نماد .

اما محدویت های نرم افزار آمی بوکر 

  • عدم پشتیبانی آنلاین از بازار بورس اوراق بهادار تهران
  • عدم دسترسی آنلاین و آسان به بازار ارزهای دیجیتال برای کاربران

 

در رده  بنده برنامه های تحلیلی  می توان به جرات گفت که این  نرم افزار جزء بهترین  می باشد .ولی با توجه به عدم پشتیبانی  آن از بورس  ایران  به صورت آنلاین در میان تحلیل گران داخلی مورد اقبال زیادی قرار نگرفته است که شرکت آسا پیام امی بروکر آسا (AsaFeed) را جهت پوشش این نقص ارائه دهد .

آمی بروکر آسا (AsaFeed)  چیست

یک مجموعه شامل نرم افزار آمی بروکر، اپلیکیشن مکمل، دیتاسورس سفارشی سازی شده و سرویس دهنده است که دسترسی به داده های بازار بورس تهران را بصورت لحظه ای (Real-time) بر بستر آمی بروکر فراهم میکند. این مجموعه همچنین شامل دیتاسورس اختصاصی صرافی بایننس نیز می باشد و دسترسی لحظه ای (Real-time) به این صرافی جهت استفاده در آمی بروکر فراهم است (بدون تاخیر و نیاز به وی پی ان).

در این مجموعه نرم افزاری در حال حاضر ارائه داده ای بورسی و رمز ارزها ازتام فریم یک دقیقه به بعد  به صورت آنلاین محیا شده است  و تحلیل گران می توانند با توجه به تایم فریم مورد نظر خود معاملات خود را انجام دهند .